Destek Hattı 0 212 438 76 51 (09-18)
Ücretsiz Kargo
65 TL ve Üstü Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Jellian


Leke Giderici C Vitamini Serumu

₺75,00TL₺49,90TL

Erken Yaşlanma Önleyici & Leke Giderici C Vitamini SerumuC vitaminini direk cilde almak cildin C vitamini yoğunluğunu 10 kat artırıyor. C Vitamini serbest radikaller ve enflasmasyon ile savaşarak kolajen üretir. Cilt lekeleri ve erken yaşlanmayı önleyebilmek için c vitamini kullan..

Jellian Plex pen (Leke, Çil, Et Beni Giderici)

₺1.000,00TL₺750,00TL

Göz kapağı ameliyatı istemeyen kişiler için etkili bir tedavi yöntemidir.Bu cihaz ile göz kapakları sarkmasının giderilmesinde ameliyatsız, kansız, dikişsiz  tedavi olanağı sağlar.BU CİHAZ İLE HANGİ AMELİYATSIZ TEDAVİLER YAPILABİLİR?Bu cihaz ile ameliyatsız göz kapağı estetiği yapılabildiğ..

Vakumlu Cilt Bakım Siyah Nokta Cihazı

₺1.000,00TL₺849,90TL

JELLIAN DIAMOND PEELİNG CİHAZIFarklı cilt türleri için uygundur ayrıca hassas ciltler içinde uygundur.dermabrasyon kafaları 3 farklı kalınlıkta ve 3 farklı boyutlu vakum işleme kafaları vardır. Elmas kafa:Cildi onarmak ve kırışıklar ile sivilceleri önlemek için Ölü cildi fırçalayarak pul pul dökülme..

USB Girişli Scrubber | Ev Tipi Peeling Cihazı

₺600,00TL₺399,00TL

Jellian Scrubber cilt bakım uzmanları tarafından kullanılan, cilt soyma teknikleri içeresinde en çok kullanılan teknolojiler arasında yer alır. Ağrısız eksfoliasyon (ölü deri hücrelerinin dökülmesi) işlemelerini ürün emilimini tam olarak sağlarken, sağlıklı, güvenli ve daha parlak bir cilt görünümü ..

Jellian Hammer - Cilt Ütüleme Cihazı

₺650,00TL₺399,00TL

Jellian Hammer genç, dinamik bir cildi baz alarak cildin dejenere olmasını engellemek, zamanla ciltte oluşan deformasyonları ortadan kaldırarak zamanı geri sarmaya olanak sağlar. Jellian Hammer sıcak ve soğuk uygulamaları titreşim özelliği yardımı ile uygun etken maddelerin cilt tarafından emil..

Titanyum 540 İğneli Dermaroller 0,5 mm (Cilt Gençleştirici)

₺70,00TL₺49,90TL

Dermaroller, cilt üzerinden geçerken cilt yüzeyinde derin olmayan, geçici, küçük mikro kanalcıklar oluşturur. Cilde açılan kanallar mikroskobik boyuttadır ve böylece cildin çevre dokusu yıkılarak derinin kendi kendini iyileştirme mekanizması harekete geçer, kan dolaşımı hızlanır, fibroblastlarda kol..

Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası

₺90,00TL₺79,90TL

Cildi normalde olduğundan çok daha pratik ve derinlemesine temizleyen, gün içerisinde porlarda birikmiş olan yağ, makyaj kalıntıları ve mikroorganizmalardan arındırmaya yardımcı olan ideal bir üründür.; Jellian Frimatör Yüz Temizleme Fırçası’nın Özellikleri Nelerdir?Tüm cilt tipleri için uygund..

Jellian High Frequency - Yüksek Frekans Cihazı

₺450,00TL₺320,00TL

High Frequency’nin sahip olduğu 4 farklı prop sayesinde, uygulanan etki maddelerinin cildinize daha hızlı emilmesine olanak tanırken aynı zamanda porlarınızın daralmasına ve aknelerinizden kurtulmanıza yardımcı olur.High Frequency’ın Faydaları Nelerdir?Sinir yatıştırmaya yardımcı olan analjezi işlev..

Hyaluronik Asit Nemlendirici Serum

₺90,00TL₺59,90TL

İçeriğindeki Hyaluronic Acid sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirir.Kullanım Şekli:Ürünü sabah ve akşam günde iki defa cildinizin nemlendirmek istediğiniz bölgesine mercimek tanesi miktarınca alıp hafif masaj yaparak uygulayınız.Uyarılar:Haricen kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. O..

Dermaroller Set - Derma Roller Cilt Bakım Seti

₺150,00TL₺99,90TL

Jellian Dermaroller Cilt Bakım SETİ Kısa bir süreliğine sadece  99,90  TL3 ürün tek fiyat !  CİLDİNİZİ YENİLEMENİN TAM ZAMANI!  Paket içeriği; 0.5 mm 540 titanyum iğneli dermarollerHyaluronik Asit (Nemlendirici & Yaşlanma Önleyici Serum)Rahatlatı..

Dermapen Dr.pen Ultima N4 Micro İğneleme Cihazı

₺550,00TL₺899,90TL

Jellian pen Ultima N4 Otomatik Dermaroller Bu cihaz, ciltte kusurları, lekeleri, kırışıklıkları ve cilt üzerinde istenmeyen pigmentasyonu ortadan kaldırır. Cihazın tüm başlıkları değişik cilt tipleri ve kalınlıkları için ve değişik vücut bölgelerinde kullanılmak üzere 0.25 ila  2.5 ml..

Adaptörlü Scrubber | Ev Tipi Peeling Cihazı

₺650,00TL₺499,00TL

Jellian Scrubber cilt bakım uzmanları tarafından kullanılan, cilt soyma teknikleri içeresinde en çok kullanılan teknolojiler arasında yer alır. Ağrısız eksfoliasyon (ölü deri hücrelerinin dökülmesi) işlemelerini ürün emilimini tam olarak sağlarken, sağlıklı, güvenli ve daha parlak bir cilt görünümü ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)