Destek Hattı 0 212 438 76 51 (09-18)
Ücretsiz Kargo
65 TL ve Üstü Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Bitkisel Çaylar

Bitkisel Çaylar

Salkom Kozmetik Bitkisel Çaylar

Kafkas Karışık Bitki Çayı 40 Süzen Poşet

₺80,00TL₺49,99TL

Kafkas Karışık Bitki Çayı içeriğinde hiç bir kimyasal ürün yer almamaktadır. İçeriği tamamen bitkiseldir ve farmakolojik testleri gerçekleştirilmiştir. Kafkas çayı yağ yakımını kolaylaştırıp, yağ moleküllerinin enerjiye dönüştürmeye yardımcı olur. Kolesterolü düşürdüğü vücuttan toksinlerin atılmasın..

Ihlamur Çayı 20'li Süzen Poşet

₺15,00TL₺7,50TL

Ihlamur Çayı 20'li Süzen PoşetIhlamur çiçekleri kaynatılıp içilirse göğsü yumuşatıcı bir etki yapar, sinirleri yatıştırır. Ayrıca iyice kaynatılan ıhlamur çiçeği banyo suyuna katıldığı zaman da aynı etkiyi gösterir. Ayrıca ıhlamur deri dokusunu güçlendirir ve yeni hücre oluşumunu destekler, kuru ve ..

Kuşburnu Çayı 20'li Süzen Poşet

₺15,00TL₺7,50TL

Kuşburnu, Avrupa, kuzeybatı Afrika ve Batı Asya'da yetişen bir tür bitki. İçi tüylüdür ve çok sayıda tohumu vardır. Sonbaharda olgunlaşır. C vitamini açısından dünyanın en zengin meyvesidir.Kullanım Şekli:Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demleme..

Siyah Çay 20'li Süzen Poşet - Ceylon

₺15,00TL₺7,50TL

Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra sıcak veya soğuk olarak servis yapabilirsiniz.İçindekiler:Çay ( Türk ve Seylan Çayı Turkish and ceylon Tea %80)Miktar: 1 Paket (20 Süzen Poşet Çay)..

Tarçın Zencefil Limon Çayı 20'li

₺15,00TL₺7,50TL

Tarçın, Zencefil ve Limon Karışımlı ÇayKullanım Şekli:Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra sıcak veya soğuk olarak servis yapabilirsiniz. Günde 3 poşete kadar içilebilir.İçindekiler:Tarçın-Cinna..

Yeşilçay 20'li Süzen Poşet

₺15,00TL₺7,50TL

Yeşil çay, Camellia sinensis yapraklarından elde edilen çay. Aynı bitkiden elde edilen siyah çay için yapraklar yavaş yavaş kurutulur, yeşil çay ise yaprakların toplanır toplanmaz kavrulup hızla kurutulması ile elde edilir. Siyah çay kurutulurken oksijenle tepkimeye girer, yeşil çayın ise tepkimeye ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)