Destek Hattı 0 212 438 76 51 (09-18)
Ücretsiz Kargo
65 TL ve Üstü Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Şampuanlar

Şampuanlar

Kuaför Şampuanları

After Care Shampoo - Expert Plus

₺100,00TL

AFTER CARE SHAMPOOExpert 'in özel olarak tasarlanmış KERATİN bakım sonrası devam şampuanıdır.Keratin Bakım şampuan sayesinde saçlarınız hem daha hızlı uzata biliyorsunuz hemde uzun saç bakımını pratik şekilde evde yapabilme imkanı sunuyor. Bitkisel KERATİN sayesinde Saçlarınız daha parlak canlı ve d..

Milk Therapy Shampoo - Expert Plus

₺120,00TL

MİLK THERAPY SHAMPOO 500 MLGünlük şampuanı zenginleştiren  Expert'in özel olarak Kakao Yağı süt proteini Bal özü içeren besleyici Şampuanıdır. İşlem Görmüş ,Boyalı ve kırılgan saçlar için  ultra nemlendirici koruma sağlayan benzersiz bir temizleme kompleksi ile zenginleştirilmiştir. Süt pr..

Pre-Treatment Shampoo

₺400,00TL

Pre-Treatment ShampooEXPERT hazırlık şampuanı keratin bakım öncesinde maksimum bakım etkisi için kullanılır. Saçta ki mineraller klor ve sert su birikintilerini saçtan arındırarak donuk saçları canlandırıp ve derinlemesine temizler. Frim saç tiplerinde periyodik derinlemesine temizlik için idealdir...

Pure Gold Shampoo

₺130,00TL

PURE GOLD SHAMPOOExpert Pure Gold Şampuan serisi saçınızda 24 farklı Bitkisel yağ ile saçınızı derinlemesine besler ve koruma sağlar. Saçınızdaki kırıkların ve zarar görmüş kısımların canlanmasına eski görünümüne kavuşmasını sağlar. Özel 24 farklı yağ formülasyonu sayesinde saçlarınızda ipeksi yumuş..

Real Blonde Silver Shampoo

₺150,00TL

REAL BLONDE SİLVER SHAMPOOExpert 'in özel olarak Beyaz/Gri platin ve sarı açık Ton saçlarda istenmeyen yansımaları ortadan kaldırmak için kullanılan şampuandır. Turuncu kızıllık karşıtı partiküllü MOR pigmentler sayesinde saç renginin daha soğuk bir tona ulaşmasını sağlıyor.Turuncu ve kızıl nötürlem..

Smoother - Expert Plus

₺1.750,00TL

SMOOTHER - EXPERT PLUSKERATİN & BOTOX (1000 ml)Bitkisel Argan Yağı, Bal proteini, Süt proteini, sheabutter ve stirilize KERATİN bulunduran muhteşem bir BOTOX & KERATİN VE KALICI DÜZLEŞTİRİCİ (3-6 AY ARASIDIR)Amonyak, persülfat, formaldehit gibi sağlığa zararlı kimyasal yapılar bulundurmayan ..

Salkom Bitkisel Şampuan

₺75,00TL

SALKOM BİTKİSEL ŞAMPUANSaçlardaki dökülme ve kepek problemleri için özel olarak geliştirilmiştir. Güçlendirilmiş korumalı formülü sayesinde kepek oluşumunu engelleyerek ve ona bağlı saç dökülmesini aşamalı olarak durdurmaya katkıda bulunan bitkisel bir şampuandır. Saç köklerini besler Sağlıklı ve de..

Saç Bakım Şampuanı

₺75,00TL

SAÇ BAKIM ŞAMPUANISaç dökülmesi sorunu yaşayan ve/veya saçlarını korumak isteyenler için zenginleştirilmiş formülüyle yıpranan saça güç katarken derinlemesine temizlik ve bakım sağlamaya, güçlü bakımlı ve dayanıklı saçlar oluşturmaya yardımcı olur. İçeriğindeki follicusan biyolojik olarak aktif siny..

Boyalı Saçlar İçin Şampuan (Sles İçermez)

₺75,00TL

BOYALI SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN (SLES İÇERMEZ)Boyalı saçlarda yıkama sonucu saç üzerindeki boyanın akıp gitmemesi ve renk kalitesinin sağlanması için saç dökülmesine karşı etkinliği de yüzyıllardır bilinen kına kına kabuk ekstresi ile güçlendirilmiş, eşsiz formüle sahip şampuandır. Saç derisi ile uyumlu ..

Maca Kökü Özlü Bitkisel Şampuan

₺75,00TL

MACA KÖKÜ ÖZLÜ BİTKİSEL ŞAMPUANYavaş uzayan saçlara özel olarak ‘Naturex Laboratuvarlarında’ geliştirilen Maca kökü özlü bitkisel şampuan ile uzun ve sağlıklı saçlara daha kısa sürede kavuşacaksınız. İçeriğinde bulunan ‘sevevo’ ile 8 gün içinde saç köklerindeki % 169 saç telleri etrafındaki koruyucu..

Baobab Yağlı Bitkisel Şampuan

₺75,00TL

BAOBAB YAĞLI BİTKİSEL ŞAMPUANSaçlarımızın da Bizim gibi güneş ışığına ve oksijene ihtiyacı vardır. Yeterince güneş ışığı alamayan ve havasız kalan saçlar cansızlaşır, zayıflar, yıpranır ve kırılır. Saç derisi rutubetlenir. Bu rutubet bakteri oluşumuna, kaşıntıya, kepeğe ve hatta saç dökülmesine nede..

Sarımsak ve Ginseng Özlü Bitkisel Şampuan

₺75,00TL

Sarımsak ve Ginseng Özlü Bitkisel Şampuan 400mLGinseng ve Sarımsak özleri saç, saç derisi ve saç kökünü derinlemesine besleyerek saç hücrelerini güçlendirmeye yardımcı olur. Zayıf saçların kalınlaşıp hacim kazanmaya yardımcı olur. Yapılan araştırmalar yağlanan saçın giderek inceldiğini sarardığın ..

At Kuyruğu Özlü Bitkisel Şampuan

₺119,00TL

AT KUYRUĞU ÖZLÜ BİTKİSEL ŞAMPUANAtkuyruğu özü saçlı deride kan dolaşımını güçlendirerek saçın besin alımını arttırır ve saçların daha hızlı uzamasına sağlar. İçeriğinde ki collagen ve hyaluronate sayesinde saç yüzeyini kaplayarak saçları güçlendirir, sönük ve hacimsiz saçlarınızın hacim kazanmasını ..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)