Destek Hattı 0 212 438 76 51 (09-18)
Ücretsiz Kargo
65 TL ve Üstü Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Teslimat Bilgileri

Gönderim alanı

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.


Paketleme

salkomkozmetik.com 'de her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler özel salkomkozmetik.com kutularında, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.


Teslimat süresi

Siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.


Teslim alma

Siparişiniz vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Kapıda ödemeli olarak almış oldugunuz sıparişiniz kargo şirketi tarafından size ulaştığında almış oldugunuz ürünün ürün bedeli ve kargo ücretininin ödemesini yapmanız gerekmektedir. Ödemesini yaptığınız paketinizi acabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.